O klubie

EliteSportClub

to ośrodek stworzony z myślą o osobach lubiących aktywność sportową.

Dwa korty tenisowe o nawierzchni ceglastej swoją jakością zadowolą najbardziej wymagających tenisistów. Dla doskonalenia swojej techniki tenisowej do dyspozycji każdego jest profesjonalna ścianka tenisowa.
Oprócz kortów tenisowych ośrodek posiada profesjonalne stoły do tenisa stołowego oraz stoły do piłkarzyków z certyfikatem ISSF. Posiadamy także boisko wielofunkcyjne na sztucznej trawie.

W naszym klubie wykwalifikowani instruktorzy prowadzą szkółki oraz treningi z każdej dziedziny jaką można uprawiać w Elite Sport Club. Od najmłodszych po osoby dorosłe, każdy może uczyć się lub poprawiać swoją technikę trenując w naszym ośrodku.

Zajęcia indywidulane gwarantują dopasowanie treningu pod umiejętności każdego z trenujących. Priorytetem naszej pracy jest tworzenie profesjonalnego klubu sportowego, w którym trenować będą dzieci i dorośli w miłej atmosferze oraz w najlepszych warunkach.

Naszym Klientom zapewniamy wysoką elastyczność w dopasowaniu się do specyficznych potrzeb, profesjonalizm i pełne zaangażowanie kadry oraz najwyższe standardy jakości.

Serdecznie zapraszamy!