pl | en

AKTUALNOŚCI

27.05.12 - Mini Roland Garros, czyli Elite nokautuje!

2012-05-27

Wczoraj 27 maja 2012 rozegrane zostały trzy turnieje dla dzieci Małe Roland Garros na kortach Promasters Szczecin. W turniejowych zmaganiach uczestniczyli wychowankowie naszego klubu.

W kategorii do lat 10 dla dziewcząt i chłopców reprezentując Elite Sport Club walczyły: Weronika Kmieciak - 8 lat, Vanessa Kolesnik - 6 lat, Vanessa Kuleszo - 8 lat, Zuzia Smejlis - 9 lat i Marysia Szymańska - 8 lat. We wspaniałym stylu trzy pierwsze miejsca zajęły nasze dziewczynki prezentując najwyższy poziom umiejętności gry w tenisa ziemnego i wzbudzając zachwyt wśród widzów. Fenomenalnie spisała się 6-letnia Vanessa Kolesnik, która w tej kategorii - do 10 lat - zajęła 3miejsce, I miejsce zajęła Zuzia Smejlis trenowana przez Tatianę Żarczyńską. Miejsce II należy do Marysi Szymańskiej, a trzecie zajęła wspomniana wcześniej Vanessa Kolesnik. Weronika Kmieciak zajęła miejsce czwarte. Marysię i Vanessę prowadzi trener Adam Górecki. Weronika natomiast trenuje pod opieką obojga trenerów naszego klubu.

W kategorii do lat 12 Elite Sport Club reprezentowali: Olgierd Gacki, MIchał Przywojski i Oliwer Wierzbicki. I znów pierwsze dwa miejsca należały da zawodników trenujących w naszym klubie: I miejsce w turnieju wywalczył Oliwer Wierzbicki (Adam Górecki). a II miejsce należy do Michała Przywojskiego (Tatiana Żarczyńska). Trzecie miejsce zajął Marek Martynowicz, który w naszym klubie stawiał pierwsze tenisowe kroki.

Trzecim turniejem rozegranym tego dnia był turniej w kategorii do lat 16 rozgrywany na całym pełnowymiarowym korcie tenisowym. W tych rozgrywkach z Elite Sport Club startowali: Kuba Hawryłkowicz, Karol Michalczyk, Michał Przywojski, Olgierd Gacki, Artur Maćkowski, Kamil Sikorzyński, Piotr Szymański. Zwycięzcą turnieju został 13-letni Piotr Szymański, który zaprezentował tenis wysokiej klasy. W pięknym stylu wygrał każdy swój mecz w turnieju, wykazujac się ogromną inteligencją i myślą taktyczną.

Jednym słowem zawodnicy Elite Sport Club wygrali wszystkie turnieje!!!

Wszystkim zawodnikom biorącym udział w turnieju dziękujemy za reprezentowanie naszego klubu w rozgrywkach tenisowych.

Życzymy dalszego rozwoju i motywacji do osiągania coraz lepszych wyników w grze i szlifowania swojego tenisowego warsztatu.

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów. Niech te turnieje, będące ukoronowaniem Waszych dotychczasowych umiejętności i wysiłku na treningach, będą dla Was powodem do dalszej zaangażowanej pracy, połączonej z radością gry.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Bardzo dziękujemy Rodzicom za zaangażowanie i za poświęcony czas. Dziękujemy za umożliwianie dzieciom ich rozwoju.