AKTUALNOŚCI

Zuzia Smejlis na turnieju w Szczecinku

2012-05-09

Link: temat.net/sport/11447/Kolejne-turnieje-tenisowe

W weekend 5-6 maja 2012 na kortach Regionalnego Centrum Tenisowego w Szczecinku odbyły się trzy Wojewódzkie Turnieje Klasyfikacyjne. Grali w nich młodzicy, młodziczki i krasnale (do lat 10). Zawodnicy reprezentowali kluby z Koszalina, Goleniowa, Szczecina, Wałcza oraz Szczecinka. W turnieju młodziczek w grze pojedynczej, w meczu finałowym Irena Mrugowska (Promasters Szczecin) pokonała 6:2, 6:4 Ewę Dudę (Promasters Szczecin). Trzecie miejsce zajęły Oliwia Bogdanowicz, Basia Dworzańska (obie SzTT Szczecinek). W grze podwójnej w meczu finałowym para Martyna Wisłocka (SzTT Szczecinek) i Ewa Duda pokonały 6:3, 6:2 Oliwię Bogdanowicz, Basię Dworzańską.

W finale gry pojedynczej młodzików Łukasz Krzystek (Promasters Szczecin) pokonał 6:2, 6:3 Kamila Robaszka (Promasters Szczecin). Trzecie miejsce zajęli Kacper Lalek (SCT Szczecin) i Bartek Mariankowski (Promasters Szczecin). W grze podwójnej para Łukasz Krzystek, Kamil Robaszek pokonała 6:2, 6:2 Bartka Mariankowskiego  (Promasters Szczecin) i Kacpra Lalek (SCT Szczecin)
Turniej Krasnali został rozegrany metodą grupową. Oto kolejność wśród dziewcząt: