pl | en

AKTUALNOŚCI

Otwarte Mistrzostwa Szczecina w Mini-tenisie dziewcząt do lat 8

2012-05-21

W minioną niedzielę 20.05.2012 na kortach tenisowych Elite Sport Club w Mierzynie odbył się turniej „Otwarte Mistrzostwa Szczecina w Mini-Tenisie dziewcząt do lat 8".

Udział wzięła szóstka zawodniczek: Weronika Kmieciak lat 8 (Elite Sport Club), Vanessa Kolesnik lat 6 (Elite Sport Club), Vanessa Kuleszo lat 8 (Elite Sport Club), Julia Miklis lat 8 (Family Garden), Dominika Podhajecka lat 6 i Marysia Szymańska lat 8 (Elite Sport Club).

Nagrodą główną turnieju była rakieta do tenisa ziemnego renomowanej marki Babolat Pure Drive Junior 25, którą wraz z pucharem zdobyła Marysia Szymańska wygrywając wszystkie swoje mecze w turnieju. Drugie miejsce zajęła Julia Miklis mająca na koncie tylko jeden przegrany mecz. Trzecie miejsce zdobyła Vanessa Kolesnik za zwycięstwo trzech z pięciu rozegranych tego dnia spotkań. Czwarte miejsce należy do Dominiki Podhajeckiej, która przyjechała na turniej z Górzycy (okolice Kostrzynia) i wygrała dwa z pięciu pojedynków. Warto zaznaczyć, że 6-letnie Vanessa Kolesnik i Dominika Podhajecka pokonywały starsze od siebie uczestniczki. Miejsca II-IV nagrodzone zostały pucharami i nagrodą rzeczową w postaci dziewczęcych koszulek sportowych również firmy Babolat.

Nagrody ufundowali właściciele ośrodka Agnieszka i Albert Kuleszo.

Wszystkim zawodniczkom dziękujemy za udział w turnieju, wygranym gratulujemy, Rodzicom i kibicom dziękujemy za przybycie!

Następny turniej na kortach Elite Sport Club już 2-3.06.2012 - będzie to prestiżowy HEAD TOUR TEAM do lat 12 z nagrodą główną o wartości 5 000 zł. Elite Sport Club zaprasza do udziału w organizowanych w klubie turniejach wszystkie młode tenisowe talenty. Informacje zamieszczane są na stronie internetowej klubu http://www.elitesportclub.pl/headtourteam2012.html.

10.06.2012 w niedzielę o godz. 10.00 zapraszamy na turniej Otwarte Mistrzostwa Szczecina w Mini-Tenisie dziecząt do lat 10 - wiecej informacji na: http://www.elitesportclub.pl/turniejdziewczat10062012.html

Opis zdjęcia: zawodniczki od lewej: Marysia Szymańska, Julia Miklis, Vanessa Kuleszo, Weronika Kmieciak, Vanessa Kolesnik, Dominika Podhajecka górny rząd od lewej: Albert Kuleszo, Adam Górecki - tener tenisa ziemnego Elite Sport Club, Tatiana Żarczyńska - instruktor tenisa ziemnego Elite Sport Club