Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

pl | en

GALERIA

AKTUALNOŚCI

Turniej deblowy lista uczestników oraz informacje

2014-09-18


Pełna lista uczestników:

1.Szymon Zmaczyński i Marek Chmielewski (r)
2.Tomasz Giętkowski i Marek Zaniewski (r)

3.Robert Muszyński Łukasz Kołojdziejski

4.Piotr Oleszkiewicz i Zbigniew Mazurak

5.Jakub Bochan i Grzegorz Chamulak

6.Alex Ferdyn i Mariusz Słowik

7.Sławomir Lis i Maciej Sargalski

8.Cezary Wisniewski i Maciej Sochacki

9.Rafał Fryska i Arkadiusz Kopała

10.Cezary Urban i Piotr Klim

11.Sławomir Kapinos i Witczak Ryszard

12.Marek Józefczyk i Marta Nowak

13.Marek Różewicki i Michał Kurek (r)

14.Cezary Kazimierczak i Piotr Kazimierczak

15.Jacek Berner i Ryszard Śmigaj

16.Łukasz Szymański i Michał Kazimierczak (r)

 

Rozpoczęcie turnieju w sobotę o godzinie 11:00.
Turniej główny oraz turniej pocieszenia systemem pucharowym każdy mecz od stanu 2:2, 3 set tiebreak do 10, obowiązuje zasada złotej piłki.

Turniej główny:

Szymon Zmaczyński i Marek Chmielewski VS Cezary Urban i Piotr Klim 
Sławomir Kapinos i Witczak Ryszard VS Cezary Wisniewski i Maciej Sochacki
Marek Józefczyk i Marta Nowak VS Robert Muszyński Łukasz Kołojdziejski
Tomasz Giętkowski i Marek Zaniewski VS Rafał Fryska i Arkadiusz Kopała
Marek Różewicki i Michał Kurek VS Jakub Bochan i Grzegorz Chamulak
Cezary Kazimierczak i Piotr Kazimierczak VS Alex Ferdyn i Mariusz Słowik
Jacek Berner i Ryszard Śmigaj VS Piotr Oleszkiewicz i Zbigniew Mazurak
Sławomir Lis i Maciej Sargalski VS Łukasz Szymański i Michał Kazimierczak

PLAN GIER Z PODZIAŁEM NA GODZINY:

Marek Józefczyk i Marta Nowak VS Robert Muszyński Łukasz Kołojdziejski
 11:00

 

Jacek Berner i Ryszard Śmigaj VS Piotr Oleszkiewicz i Zbigniew Mazurak
 11:00

 

Sławomir Kapinos i Witczak Ryszard VS Cezary Wisniewski i Maciej Sochacki
 12:00

 

Sławomir Lis i Maciej Sargalski VS Łukasz Szymański i Michał Kazimierczak 12:00
 

Marek Różewicki i Michał Kurek VS Jakub Bochan i Grzegorz Chamulak
 13:00

Szymon Zmaczyński i Marek Chmielewski VS Cezary Urban i Piotr Klim  13:00
 

Tomasz Giętkowski i Marek Zaniewski VS Rafał Fryska i Arkadiusz Kopała
 14:00

 

Cezary Kaźmierczak i Piotr Kaźmierczak VS Alex Ferdyn i Mariusz Słowik
 14:00

 

KARTA STAŁEGO KLIENTA

jak się zapisać?

Regulamin

Poznaj zasady uczestnictwa w Elite Sport Club.

Rejestracja

Zostań członkiem klubu !
Korzystaj z wszystkich możliwości ośrodka.

Poziomy Członkostwa

Dowiedz się więcej o tym co możesz zyskać będąc członkiem Elite Sport Club

SONDA

powiedz nam więcej

Elite Sport Club

Co z naszej Wakacyjnej oferty interesuje Cię najbardziej



» wyślij

Ta strona korzysta z plików Cookies

Aby dowiedzieć się więcej na temat plików cookies oraz w jaki sposób z nich korzystamy, przeczytaj Politykę cookies.